The Roundup -

Fairview School Third Quarter Honor Roll

 

April 22, 2020



High Honor Roll

6th Grade: Brielle Baxter; Evie Malaya Karren.

8th Grade: Brailey Anderson; Brooklyn Anderson; Hannah Faith Karren; Rebekah Rose Keen; Gordon Bernie Knapp.

9th Grade: Allison Grace Axtman; Chloe Noelle Gullikson; Samara Frances Hofer; Taylor June McPherson; Hunter Kenneth Sharbono; Aubrey Noel Slade; Walker Ayden Whitmus.

10th Grade: Megan Olivia Asbeck; Danielle Grace Berry; Piper Callan Hurley; Grace Hope Keen; Lauren Marie Kjos; Vilate Jules Knapp; Lacie Lynn Selting; Teigan Alyvia Taylor.

11th Grade: Jadyn Tariah Gackle; Scout Marinna Hofer; Daniel Craig Porter; Maysen Dennis Poulsen; BayLee L Schlothauer; Morgan Nicole Slade.

12th Grade: Cody Ryan Asbeck; Rachel Elizabeth Cross; Dylan Ray Elletson; Britnee Reagan Gullikson; Joshua Kenneth Herron; Edward James Joslin; Ashley Marie Karst; Trevor James Karst; Lak Walter Kloker; Stephanie Ann Nay; Michael Benjamin Norby; Jade Lee Schlothauer; Alex James Schriver; Macy Seadeek; Hanna Doyle Skov; Allyson Marie Young.

Honor Roll

6th Grade: Gabriel Joseph Cleveland; Joseph Michael Keen; Taryn Marie Klinger; Kade Jim Samuelson; Matiah Grace Sharbono; Keegan Roayne Skogas; KennaDee Jean Taylor: Landon Lee Tveit.

7th Grade: Carly Marie Buxbaum; Gabriel Allen Callender; Gavin Eugene Callender; Deacon Duane Gackle; Cole Dale Albert Gerbracht; Michael James Huggins; Sydnee Arin Jolma; Kambre Kloker; Wyatt James McPherson; Brady James Donald Selting; Jessica Lee Turnbow.

8th Grade: Shawn Enzo Harris; Allison Lana Jensen; David Sean Vincent Jensen; Emily Lynn Johnson; Hallie Claire Judd; Savannah Rose Manuel; Grace Noelle McPherson; Curt Edwin Rice; Payton Lee Risinger; Gavin Anthony Serafini; Ashtin Kai Skov; Landen Avery Thompson; Nathan Gene Turnbow; Allison Taylor Weiss.

9th Grade: Ashley Dawn Gross; Aubree Sue Johnson; Lawrence William Keen; Anders Norman Lassey; Madyson Riley Lopez; Mekenzy Morgun Lopez; Dylan Joe Lorenz; Madison Deann Lustig; Martin James Manuel; Shauna Rose Nay; Kenneth John Olson; Mariah Rene Ponce; Emmee Briann Springer; Jacob Erwin Thompson; Cha Lor Vang; Michael Cody Duane Webster; Ashlynn Perri Wicorek.

10th Grade: Isaac Stephen Helms; Scout Marie Hopes; Evan David Kalligher; Jeromy McKay; Riley Rebecca Rhodes; Avery Seadeek; Tristin Graham Skov; Jack Harrison Smies; Hannah Elizabeth Sundheim.

11th Grade: Audrey Dey Kerstein Burman; Brady James Buxbaum; Shaylee Rae Dean; Rachel Amelia Galarneau; Paul Riley Hardy; Ashton Alexis Neu; Antone Ronald Norby; Francisco Manuel Paredes; Steve Wesley Rice; Jessie Rae Scholes; Erin Rose Shannon; Kaden Nicholas Skogas; Emily Marie Sundheim.

12th Grade: Rebecca Rose Deming; Eric Nicoli Harris; Tanasia Chantavia Harris; Madison Joy Johnson; Ethan Cody Neu; Thomas Neu; Aubree Michelle Root; Gabe Jared Schipman; Logan Lynn Schipman; Jesse Wayne Selting; William Russell Smies; Hunter Joel Whitmus.

 

Reader Comments
(0)

 
 

Powered by ROAR Online Publication Software from Lions Light Corporation
© Copyright 2020